Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Будильська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04389727) був реорганізований і увійшов до складу Лебединської громади

Оголошення про проведення 25 сесії 7 скликання

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Будильська сільська рада повідомляє про те, що 23.10.2018 року о 14.00 годині в приміщенні сільської ради відбудеться засідання двадцять п’ятої сесії Будильської сільської ради сьомого скликання з повісткою денною:

1. Про роботу об’єктів соціальної сфери в осінньо-зимовий період.

2.Про внесення змін до бюджету Будильської сільської ради  на 2018 рік

3.Про внесення змін до Програми фонду охорони навколишнього природного середовища Будильської сільської ради на 2018 рік.

4.Про затвердження звіту про виконання цільового фонду сільського бюджету Будильської сільської ради за 9 місяців 2018 року.

5.Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Будильської сільської ради за 9 місяців 2018 року.

6.Про сільську програму підтримки тяжко хворих жителів Будильської сільської ради на 2018 рік.

7. Про  затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі в приватну власність

8.Інше.

На засідання сесії запрошуються керівники підприємств, організацій та депутат районної ради.

Сільська  рада