Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Будильська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04389727) був реорганізований і увійшов до складу Лебединської громади

Рішення від 13.07.2018 року

Будильська сільська рада
Лебединського району Сумської області
Двадцятьтретя сесія  сьомого скликання

від 13.07.2018 року

с. Будилка

Про внесення змін до сільської програми про надання одноразової благодійної допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особи, яка зобов’язалася поховати померлого на 2018 рік

Відповідно п.п.1 п.а ч.1 ст.34 та  п. 22  статті 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести до рішення двадцятоїсьомого скликання  від 22.12.2017 року  «Про сільську Програму про надання одноразової благодійної допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особи,яка зобов’язалася поховати померлого на 2018 рік.» такі зміни :

1.1. П.п.2.1.5. п.2.1. розділу 2 Програми викласти в новій редакції:

«2.1.5. Встановити, що обсяг коштів, необхідних для фінансування благодійна допомоги на поховання деяких категорій осіб у 2018 році становить 9000 грн. (Дев’ять тисяч  гривень 00 копійок.) (Додаток №1).»

2. Додаток 1 до Програми викласти в новій редакції.

3. Додаток  1 д цього рішення є його невід’ємною частиною.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування фінансів, бюджету, ринкових формувань і управління комунальною власністю.

Сільський   голова                                                         В.О.Шкурко

Додаток1

до рішення  двадцять третьої сесії  сьомого скликання « Про внесення змін до сільської програми про надання одноразової благодійної допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особи, яка зобов’язалася поховати померлого на 2018 рік»

від13.07.2018 року

Додаток 1 до Програми

Заходи щодо забезпечення виконання  Програми   про надання одноразової благодійної допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особи, яка зобов’язалася поховати померлого на 2018 рік.

Зміст заходу

КЕКВ

Запланована кількість звернень осіб, що звернуться для отримання допомоги

Бюджетне