Оголошення про проведення 24 (позачергової) сесії Будильської сільської ради

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

 Будильська сільська рада повідомляє про те, що 12.09.2018 року о 14.00 годині в приміщенні сільської ради відбудеться засідання двадцять четвертої (позачергової) сесії Будильської сільської ради сьомого скликання з повісткою денною:

1.Про внесення змін до бюджету Будильської сільської ради  на 2018 рік

2.Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету  Будильської сільської ради за І півріччя 2018 року.

3.Про затвердження звіту про виконання цільового фонду сільського бюджету  Будильської сільської ради за І півріччя 2018 року.

4.Про надання дозволу на списання основних засобів, інших необоротних матеріальних активів та запасів по установам Будильської сільської ради.

5.Про внесення змін до сільської програми підтримки жителів Будильської сільської ради, хворих на онкологічні  захворювання на 2018 рік.

6.Про внесення змін до сільської програми підтримки учасників АТО на 2018 рік.

7.Про внесення змін до сільської програми про надання одноразової благодійної допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особи,яка зобов’язалася поховати померлого на 2018 рік.

8.Про внесення змін до Програми фонду охорони навколишнього природного середовища Будильської  сільської ради на 2018 рік.

9.Про визнання неопізнаних, заборонених і непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин, які зберігаються на території Будильської сільської ради, безхазяйними відходами

10.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування .

11.Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для передачі в приватну власність.

12.Про вилучення земельної ділянки

13.Інше.

 На засідання сесії запрошуються керівники підприємств, організацій та депутат районної ради.

                                                                                                        Сільська  рада

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *